Оплата та доставка

o-nas-5Наша компанія «Вода» пропонує своїм клієнтам зручні способи оплати та доставки товарів. Покупець може самостійно вибрати бажаний варіант співробітництва.

Самовивіз та доставка по місту

Забрати товар можна безпосередньо у нашому офісі. Є можливість доставки містом. Вартість доставки малогабаритних товарів складає 70 грн.

За доставку великогабаритних та великовагових товарів (довжина від 1,5 м або вага від 50 кг) необхідно сплатити від 150 грн. Точна вартість доставки узгоджується з менеджером у процесі оформлення замовлення.

Ми доставляємо товари до під'їзду. Вивантаження та підйом товару на поверх здійснюється покупцем самостійно.

Доставка по області

В межах області можна замовити доставку товару кур'єром чи транспортними компаніями. Вартість визначається, виходячи з тарифу 70 грн. + 7 грн. за 1 км. Відстань вважається від КП на виїзді з міста. Конкретну вартість та терміни доставки по області слід узгодити з нашим менеджером. З використанням послуг транспортних компаній вартість визначається їх тарифами.

Доставка по Україні

Товар може бути доставлений практично до будь-якого населеного пункту України кур'єрськими службами «Нова Пошта» або «Інтайм». Можна замовити адресну доставку або склад транспортної компанії. Вартість варіюється в залежності від відстані до точки доставки, габаритів й ваги товару, та визначається, виходячи з тарифів кур'єрської служби. Також на ціну доставки може впливати вартість товару та спосіб оплати.

При надсиланні замовлень кур'єрськими службами необхідне обов'язкове оформлення страховки. Це є гарантією цілісності та збереження товару у процесі доставки. Кур'єрськими службами замовлення доставляються за умови внесення передоплати.

voda-dostavka-img-1Делівері

voda-dostavka-img-2 Нова Пошта

voda-dostavka-img-3 Ін-Тайм

voda-dostavka-img-4 Укрпошта

o-nas-4

Оплата готівкою

Сплатити товар можна готівкою. Такий варіант можливий при самовивезенні з нашого офісу або при отриманні за обумовленою адресою. Оплата товару проводиться у гривнях. Якщо на сайті вказана вартість у євро або доларах США, товар оплачується у гривнях за актуальним на момент оплати курсом. Як підтвердження факту оплати, покупцю надається відповідна квитанція.

Безготівкова оплата

Сплатити замовлення можна також безготівковим платежем. У даному випадку платіжні реквізити будуть надані клієнту у процесі оформлення замовлення електронною поштою, Viber або іншим, обумовленим з менеджером, способом. Наш співробітник виставляє покупцеві рахунок-фактуру, що містить ціну та характеристики товару, а також платіжні реквізити. Сплатити рахунок можна у будь-якому українському банку, а також використовуючи послуги інтернет-банкінгу.

При оплаті безготівковим платежем клієнту обов'язково надається квитанція. Якщо замовлено доставку по Україні або області, до товару обов'язково прикладається квитанція та гарантійний талон.